Pokazywanie postów oznaczonych etykietą erotyk. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą erotyk. Pokaż wszystkie posty
śpij
kochanie bo
kocham jak śpisz
śpij i oddechem gładź
mój spo
kój

i
niech
twoje powieki
drżą dla mojej pew
ności że
jest


i
niech
twój odd
ech gładzi mój spo
kój dla mojej pewno
ści że jest
em
kochanie poczekaj tylko
a twojemoje oczy ucieszą się
o ton lub dwa nie zerkając co chwila na
Odmierzacz Ziarenek

może myla wir ować
w obecnejch wi li
tyl kop oc o?
wiem że dwa wier sze nie zastąpią nachyle niapoca łun ku
a także pal ców bawiący chsię w grzebie ń.

jedno kochanie ci powiem słowo - będę

patriarcha

kochanie ten pan
nie rozumie pośpiechu
i dziwi się że chcemy biec i oddychać szybciej nieco
i schować nasze pierwsze kocham pod koc

nasz czas
(co prawda) kochanie (nie ma krzaczas
tych brwi (niemal jak patriar

nasz czas może w końcu wygra
z oszalałym młodym tętnem
u(spo)koi nas ko cha) nie

miękkość

moje milczenie kochanie
nie ma żadnego koloru
i nie grzeszy (zdecydowaniem)

moja tęsknota kochanie
nie ma twojego imienia jedy-
nie wybacz

bo kiedy urzeka mnie niespokojność i rzęsy
rzęsy rzęsy
manowce moich myśli są grząskim gruntem
pod twoimi stopami
obsypanymi moim Chcę

ktoś odkraja naszemu czasowi (kochanie)
równe plastry trwania
i nawet w tym miodowym momencie teraz o o teraz dokładnie

czuję tę
miękk
ość w gardle